Книга Рент: усна біографія Бастера Кейсі

naz95naz

Адміністратор
Команда форуму
#1
1_11_80.jpg.0597143189cde4432d6bbc637992c2b6.jpg

Рент – прізвисько головного героя, нонконформіста з невеликого американського містечка, яке дала йому сіра маса через його незвичайні схильності, що супроводжують в міщан блювоту. Власне, це прізвисько і є модуляцією блювотного звуку.

У творі розкриваються пороки як сучасного суспільства, так й соціуму недалекого майбутнього. Основна ідея – соціальний розклад суспільства, викликане кризою філософії споживацтва, що домінує в капіталістичному світі. Цьому розкладу намагаються протистояти послідовники альтернативних соціальних ідей – сам Рент и так звані «руйнувальники» – молодь, що виплескує енергію й намагання змінити світ засобом погоні один за одним на автомобілях і поступового, із ризиком для життя, їх знищення, а також з’єднаних із ними темних спогадів.

Також у творі присутня ідея самоскуплення, реалізована з метою поступового самовдосконалення засобом «витворення» покращеного «себе». Результатом однієї з таких спроб й стає Рент, в кінці кінців своєю навмисною загибеллю в «Руйнувальних Ночах» ставить крапку в ланцюжку безперешкодного інцесту.

Усі події відбуваються на тлі поділення суспільства на «дейтаймерів» і «найттаймерів», що свідчить про бажання влади відгородити добропорядних, смиренних громадян від небезпечних елементів: нонконформістів, «руйнувальників» й всіх тих, хто ставить під сумнів правильність вчинку.
 
Рік видання
2007
Рік видання українською мовою
2008
Видавництво
3
Перекладач
Вікторія Наріжна
Кількість сторінок
384
Палітурка
Тверда
ISBN
978-966-03-4243-9
Угорі