Wikipedia
Відкрити статтю
Електронна книга
Завантажити

naz95naz

Адміністратор
Команда форуму
#1
17009_23488_5.jpg

"1922 рік"
«Я вважаю, що в кожній людині є інша людина — незнайомець...» — пише Вілфред Ліланд Джеймс на перших сторінках зізнання, з якого складається ця повість. Цей незнайомець Джеймса прокидається, коли Арлетт, дружина Джеймса, пропонує йому продати фамільну ділянку, й переїхати в Омаху, що призводить до низки вбивств та божевілля.

"Великий водій"
Тесс, письменниця детективних романів, зустрічає незнайомця на путівці в Массачусетсі, коли вона намагалась поїхати коротшим шляхом, повертаючись з виступу в книжковому клуб. Після того як він зґвалтував її й покинув помирати, Тесс починає планувати свою помсту, яка поставить її перед обличчям іншого незнайомця — того, що всередині неї самої.

"Справедливе подовження"
Угода з дияволом не тільки рятує Гаррі Стрітера від смертельного раку, але й видає велику компенсацію за пожиттєву образу.

"Гарний шлюб"
У той час як чоловік Дарсі Ендерсон, за яким вона заміжня вже більше двадцяти років, знаходиться в черговому відрядженні, Дарсі шукає в гаражі батарейки. Вона несподівано натрапляє на коробку під робочим столом, вміст якої відкриває їй незнайомця, що живе всередині її чоловіка.
 
Рік видання
2010
Рік видання українською мовою
2011
Видавництво
1
Перекладач
Олександр Красюк
Кількість сторінок
480
Палітурка
Тверда
ISBN
978-966-14-1372-5
Угорі