Книжкові новини

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

naz95naz

Адміністратор
Команда форуму
Продовження "Талісману" і "Чорного дому"

На зустрічі з читачами у Вашингтоні, Кінг повідомив дуже цікаву новину про третю книгу про Джека Соєра. Кінг підтвердив, що це повинна бути трилогія, і що він уже продумав основу для третьої книги. Він, також, висловив сподівання, що напише її з Пітером Страубом протягом наступного року.

Пітер Страуб, також, підтвердив, що планує написати книгу в наступному році.

Проект над яким Кінг працює разом зі своїм сином Овеном.

Подробиці не відомі

Ще одна історія про Стю і Френ з "Протистояння"

Кінг заявив, що є ще одна історія про Стю і Френ яку слід розповісти... щоправда, вона ще не написана.

"Є ще одна історія з "Протистояння", яку до цих пір не розказано, хоча вона і не дуже довга. Я знаю, що, коли Стю Редман і Френні Ґолдсміт поверталися з їхньою дитиною до Нової Англії, Френні впала у висохлий колодязь. Ось все, що я знаю. Мені потрібно написати цю історію, щоб з'ясувати що ж там сталося".

Ще одна книга про Темну Вежу

Кінг заявив, що хотів би повернутися до серії "Темна Вежа" і, можливо, написати ще одну книгу про падіння Ґілеаду.

"Єдине, чого в книгах не вистачає, це Падіння Ґілеаду" - говорить він.

"Я хотів би повернутися до всіх цих книг і багато в чому їх переглянути, тому що це насправді одна книга. Я дуже радий, що люди люблять їх, але думаю, що ці книги, як грубий перший проект дуже довгого роману. Я б хотів повернутися і переписати їх всіх ".

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.